Реабілітація після стентування серця в Resort Medical Park

Наразi сайт доступний тільки на мобільних пристроях

Відновлення після стентування коронарних артерій

 

Вартість програм реабілітації:

Термін реабілітації1 день7 днів10 днів
Вартість послуг реабілітації без розміщення (амбулаторно)**2 100 грн14 700 грн21 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням в одномісній палаті5 100 грн35 700 грн51 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням у двомісній палаті3 600 грн25 200 грн36 000 грн
Вартість триразового харчування*600 грн4 200 грн6 000 грн
 

 

Програма реабілітації:

 • Консультація лікаря кардіолога з клініко-інструментальним аналізом перебігу хвороби та оцінкою функціонального стану хворого. Оцінка та корекція факторів ризику.
 • Консультація лікаря ФРМ з розробкою індивідуальної програми реабілітації.
 • Консультація дієтологічна.
 • Інструментальна діагностика:  – визначення толерантності до фізичного навантаження за допомогою тесту із 6-хвилинною ходьбою, тредміл-тесту чи велоергометрії(на початку та в кінці реабілітаційного курсу) – виконання електрокардіографічного обстеження.
 • Фізична реабілітація:  – дихальна гімнастика – дозована ходьба, ходьба по сходах – кінезіотерапія система індивідуальних тренувань – механотерапія – вправи з опором на тренажерах HUR (система комп’ютеризованих тренажерів активної дії на окремі групи м’язів – кардіотренування з використанням велоергометрів під контролем ЧСС, ЕКГ, АТ  – скандинавська ходьба – система профілактичних тренувань              – пілатес, йога – система індивідуальних тренувань, що відновлюють баланс та  позбавляють від болю – оцінка сприйняття фізичного навантаження за шкалою Борга та самостійне веденням пацієнтом щоденника самоконтролю до і після навантаження.
 • Гідрокінезіотерапія (розвантажувальні вправи в басейні з використанням  додаткового обладнання: водний велосипед, бігова доріжка та спортивний інвентар).
 • Лікувальний масаж, Точковий масаж (при відсутності протипоказань).
 • Індивідуальне заняття на підвісних системах Levitas, Redcord (при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань) – усуває м’язовий спазм, відновлює біомеханіку рухів, поліпшує поставу, підвищує гнучкість, силу та витривалість, відновлює рухливість суглобів, стабілізує м’язеву координацію, зміцнює верхні та нижні кінцівки.
 • Фізіотерапевтичні процедури(при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань): забезпечують протизапальний, спазмолітичний, відновлювальний та розслаблюючий ефекти, покращує локальний кровообіг та відтік лімфи, стимулює живлення тканин.                лазаротерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів)магнітотерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів, стійкої гіпотонії або АГ 3-го ступеня)електротерапія ударно-хвильова терапія.
 • Психологічна реабілітація (об’єм та кількість призначень залежать від стану пацієнта та визначаються лікарем): – психологічний супровід – психологічна діагностика – автогенне тренування – психологічне, нервовета м’язве розслаблення, шляхом частого повторення спеціальних оптимістично-мобілізуючих формул – арт-терапія – вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості – групові психологічні заняття, тренінги – індивідуальне консультування, психокорекція, когнітивно-поведінкова терапія.
 • Навчання та підтримка здорового способу життя.
 • Навчання та підтримка сім’ї.
 • Корекція медикаментозної терапії при потребі.
 • Складання прогнозу реабілітації та подальші рекомендації.

Захворювання серцево-судинної системи вже багато років залишаються на 1-му місці у світі, що стають причиною смертності. Через утворення у коронарних артеріях холестеринових бляшок відбувається закупорка судин і, як наслідок, погіршується кровопостачання серця. Вчасне стентування артерій дозволяє ефективно розв’язати ці проблеми та врятувати пацієнтам життя. А найголовніше для відновлення — спокій та час.

На скільки часу розрахована реабілітація після стентування серця:

Процедура встановлення стента відноситься до мало травматичних, вона дає менше ускладнень, краще переноситься і період відновлення проходить швидше у порівнянні із коронарним шунтуванням. Однак потрібно дотримуватись усіх рекомендацій лікаря, щоб відновлення проходило швидко та ефективно.

Зазвичай, хворі залишаються під наглядом 1-3 доби, потім їх виписують додому. Приблизно через 7 днів можна повертатись до звичного життя та роботи. Але принаймні ще 1,5 місяця потрібно для нормалізації життя.

Типові рекомендації кардіологів включають:

 • обмеження фізичних навантажень упродовж 7 днів після процедури;
 • прийом медичних препаратів за призначенням кардіолога;
 • регулярний контроль артеріального тиску, рівня цукру та холестерину;
 • дотримання дієти — обмежити прийом гострої, солоної, смаженої та жирної їжі в раціоні;
 • збільшення фізичної активності поступово протягом 1–1,5 місяців.

*Кардіохірурги можуть надавати індивідуальні рекомендації та призначення, виходячи з історії хвороби, супутніх захворювань та самопочуття конкретного пацієнта.

Як проходить реабілітація після стентування серця в Буковелі

Окрім прийому ліків, дотримання правильного харчування та контролю показників крові для ефективного відновлення потрібен кваліфікований медичний супровід на деякий період. Курс реабілітації після стентування серця в Буковелі — це найкраще рішення для проведення лікувально-оздоровчих заходів в Україні.

Для того, щоб кожен пацієнт отримав необхідну підтримку на шляху до одужання, наш оздоровчий центр пропонує комплекс програм, які дозволять хворим швидко повернутись до нормального життя:

 • Проведення діагностичних заходів: УЗД, ЕКГ, електрокардіологічне обстеження та тестування, лабораторні дослідження.
 • Індивідуальні консультації лікарів та дієтологів.
 • Фізіотерапевтичні процедури: лікувальна та дихальна гімнастика, вправи на тренажерах, кінезіотерапія, лазеро- та магнітотерапія, масаж, йога, скандинавська ходьба.
 • Басейн, лікувальні лазні, лікування мінеральними водами, душ Шарко, підводний та інші душі, ванни, грязелікування, таласотерапія.
 • Програми релаксації, корекції фігури та косметологічні.
 • Психологічна підтримка.

Кожному пацієнту призначається лікар на весь період перебування в оздоровчому комплексі, який складає індивідуальну програму кардіовідновленя. На кожному етапі відбувається супровід кваліфікованих лікарів, фізіотерапевтів, масажистів та інших спеціалістів.

Переваги реабілітації в Resort Medical Park

Комплекс Resort Medical Park має сучасне реабілітаційне і діагностичне обладнання та досвідчений персонал, що забезпечують всі необхідні потреби для відновлення. Для проживання пропонуються комфортабельні одно- та двокімнатні номери на 2-х, 3-х чи 4-х осіб. Кімнати мають все необхідне для повноцінного перебування: телевізор, кондиціонер, шафи, ванні кімнати з безплатними косметичними засобами та зручні місця відпочинку.

Наш комплекс розташований в популярному місці Карпат, тому до послуг пацієнтів цілодобово екологічно чисте повітря, заворожуюча природа та красоти гірських масивів. У безпосередній близькості є підйомник, за допомогою якого взимку ним легко дістатись до найближчих лижних трас, а влітку покататись і помилуватись неймовірними Карпатськими горами..

Команда працівників Resort Medical Park злагоджено та сумлінно працює, щоб забезпечити комфорт та безпеку наших пацієнтів в період відновлення після стентування серця в Буковелі.

 

Хочете дiзнатися бiльше?

Заповнiть нашу форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

  name

  tel