Реабілітація після коронарного шунтування судин серця в Resort Medical Park

Наразi сайт доступний тільки на мобільних пристроях

Відновлення після шунтування

 

Вартість програм реабілітації:

Термін реабілітації1 день7 днів10 днів
Вартість послуг реабілітації без розміщення (амбулаторно)**2 100 грн14 700 грн21 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням в одномісній палаті5 100 грн35 700 грн51 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням у двомісній палаті3 600 грн 25 200 грн 36 000 грн
Вартість триразового харчування*600 грн 4 200 грн6 000 грн
 

 

Програма реабілітації:

 • Консультація лікаря кардіолога з клініко-інструментальним аналізом перебігу хвороби та оцінкою функціонального стану хворого. Оцінка та корекція факторів ризику.
 • Консультація лікаря ФРМ з розробкою індивідуальної програми реабілітації.
 • Консультація дієтологічна.
 • Інструментальна діагностика:  – визначення толерантності до фізичного навантаження за допомогою тесту із 6-хвилинною ходьбою, тредміл-тесту чи велоергометрії(на початку та в кінці реабілітаційного курсу) – виконання електрокардіографічного обстеження.
 • Фізична реабілітація:  – дихальна гімнастика – дозована ходьба, ходьба по сходах – кінезіотерапія система індивідуальних тренувань – механотерапія – вправи з опором на тренажерах HUR (система комп’ютеризованих тренажерів активної дії на окремі групи м’язів – кардіотренування з використанням велоергометрів під контролем ЧСС, ЕКГ, АТ  – скандинавська ходьба – система профілактичних тренувань              – пілатес, йога – система індивідуальних тренувань, що відновлюють баланс та  позбавляють від болю – оцінка сприйняття фізичного навантаження за шкалою Борга та самостійне веденням пацієнтом щоденника самоконтролю до і після навантаження.
 • Гідрокінезіотерапія (розвантажувальні вправи в басейні з використанням  додаткового обладнання: водний велосипед, бігова доріжка та спортивний інвентар).
 • Лікувальний масаж, Точковий масаж (при відсутності протипоказань).
 • Індивідуальне заняття на підвісних системах Levitas, Redcord (при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань) – усуває м’язовий спазм, відновлює біомеханіку рухів, поліпшує поставу, підвищує гнучкість, силу та витривалість, відновлює рухливість суглобів, стабілізує м’язеву координацію, зміцнює верхні та нижні кінцівки.
 • Фізіотерапевтичні процедури(при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань): забезпечують протизапальний, спазмолітичний, відновлювальний та розслаблюючий ефекти, покращує локальний кровообіг та відтік лімфи, стимулює живлення тканин.                лазаротерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів)магнітотерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів, стійкої гіпотонії або АГ 3-го ступеня)електротерапія ударно-хвильова терапія.
 • Психологічна реабілітація (об’єм та кількість призначень залежать від стану пацієнта та визначаються лікарем): – психологічний супровід – психологічна діагностика – автогенне тренування – психологічне, нервовета м’язве розслаблення, шляхом частого повторення спеціальних оптимістично-мобілізуючих формул – арт-терапія – вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості – групові психологічні заняття, тренінги – індивідуальне консультування, психокорекція, когнітивно-поведінкова терапія.
 • Навчання та підтримка здорового способу життя.
 • Навчання та підтримка сім’ї.
 • Корекція медикаментозної терапії при потребі.
 • Складання прогнозу реабілітації та подальші рекомендації.

Після шунтування серця, ефективна реабілітація є важливою для повернення до активного та здорового способу життя. Реабілітаційний центр Resort Medical Park забезпечує комплексну підтримку і допомогу пацієнтам на кожному етапі їх відновлення.

Основні Кроки Реабілітації:

 1. Медичний Моніторинг: Після операції є важливим постійний медичний моніторинг стану. Це допоможе вчасно виявляти будь-які ускладнення та забезпечить безпеку під час процесу відновлення.
 2. Фізична Терапія: фахівці з фізіотерапії розроблять індивідуальну програму відновлення, спрямовану на зміцнення серцево-судинної системи та покращення загальної фізичної форми.
 3. Дієта та Життєвий Стиль: Здорове харчування та активний спосіб життя допомагають зберегти серцеве здоров’я. Фахівці нададуть поради щодо правильного харчування та рекомендації щодо змін у способі життя.
 4. Психологічна Підтримка: Під час процесу відновлення психологічна підтримка може бути важливою. Наші психологи допоможуть вам управляти стресом та емоціями, пов’язаними з реабілітацією.

Особливості Відновлення:

 • Поступове Навантаження: після шунтування важливо поступово збільшувати фізичну активність, слухаючи рекомендації лікаря. Уникайте надмірного напруження.
 • Слідкуйте за Симптомами: будьте уважними до будь-яких нових симптомів або погіршення стану здоров’я та повідомляйте про них лікаря.
 • Регулярні Медичні Перевірки: важливо відвідувати лікаря на регулярній основі для контролю стану здоров’я та вчасного виявлення будь-яких ускладнень.
 • Підтримка Спільноти: взаємодія з іншими пацієнтами, які також проходять реабілітацію, може бути корисною для підтримки та обміну досвідом.
 

Хочете дiзнатися бiльше?

Заповнiть нашу форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

  name

  tel