Реабілітація після інфаркту міокарда в Resort Medical Park

Наразi сайт доступний тільки на мобільних пристроях

Відновлення після інфаркту міокарда

 

Вартість програм реабілітації:

Термін реабілітації7 днів10 днів14 днів
Вартість послуг реабілітації амбулаторно14 700 грн21 000 грн 29 400 грн
Вартість триразового харчування 4 200 грн 6 000 грн8 400 грн
 

 

Програма реабілітації:

  • Консультація лікаря кардіолога з клініко-інструментальним аналізом перебігу хвороби та оцінкою функціонального стану хворого. Оцінка та корекція факторів ризику.
  • Консультація лікаря ФРМ з розробкою індивідуальної програми реабілітації.
  • Консультація дієтологічна.
  • Інструментальна діагностика:  – визначення толерантності до фізичного навантаження за допомогою тесту із 6-хвилинною ходьбою, тредміл-тесту чи велоергометрії(на початку та в кінці реабілітаційного курсу) – виконання електрокардіографічного обстеження.
  • Фізична реабілітація:  – дихальна гімнастика – дозована ходьба, ходьба по сходах – кінезіотерапія система індивідуальних тренувань – механотерапія – вправи з опором на тренажерах HUR (система комп’ютеризованих тренажерів активної дії на окремі групи м’язів – кардіотренування з використанням велоергометрів під контролем ЧСС, ЕКГ, АТ  – скандинавська ходьба – система профілактичних тренувань              – пілатес, йога – система індивідуальних тренувань, що відновлюють баланс та  позбавляють від болю – оцінка сприйняття фізичного навантаження за шкалою Борга та самостійне веденням пацієнтом щоденника самоконтролю до і після навантаження.
  • Гідрокінезіотерапія (розвантажувальні вправи в басейні з використанням  додаткового обладнання: водний велосипед, бігова доріжка та спортивний інвентар).
  • Лікувальний масаж, Точковий масаж (при відсутності протипоказань).
  • Індивідуальне заняття на підвісних системах Levitas, Redcord (при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань) – усуває м’язовий спазм, відновлює біомеханіку рухів, поліпшує поставу, підвищує гнучкість, силу та витривалість, відновлює рухливість суглобів, стабілізує м’язеву координацію, зміцнює верхні та нижні кінцівки.
  • Фізіотерапевтичні процедури(при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань): забезпечують протизапальний, спазмолітичний, відновлювальний та розслаблюючий ефекти, покращує локальний кровообіг та відтік лімфи, стимулює живлення тканин.                лазаротерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів)магнітотерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів, стійкої гіпотонії або АГ 3-го ступеня)електротерапія ударно-хвильова терапія.
  • Психологічна реабілітація (об’єм та кількість призначень залежать від стану пацієнта та визначаються лікарем): – психологічний супровід – психологічна діагностика – автогенне тренування – психологічне, нервовета м’язве розслаблення, шляхом частого повторення спеціальних оптимістично-мобілізуючих формул – арт-терапія – вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості – групові психологічні заняття, тренінги – індивідуальне консультування, психокорекція, когнітивно-поведінкова терапія.
  • Навчання та підтримка здорового способу життя.
  • Навчання та підтримка сім’ї.
  • Корекція медикаментозної терапії при потребі.
  • Складання прогнозу реабілітації та подальші рекомендації.
  • реабілітація після інфаркту

Одним із найважчих захворювань серця, яке досить часто закінчується летально, є ішемія серцевого м’яза. Якщо людину вдалось врятувати, це зовсім не означає, що її життя знову стане таким, яким було до нападу. Величезне значення має те, наскільки якісно буде проведена реабілітація та відновлення після інфаркту. Саме тому в цей період пацієнт повинен знаходитись під пильним наглядом медичних працівників у спеціалізованому центрі.

Як проходить реабілітація після інфаркту міокарда

Успішно відновитись від перенесеного серцевого нападу можна, якщо впливати на організм комплексно і тривало. Спеціалістами у свій час було розроблено безліч програм, які допомагають м’язовій тканині серця швидше відновити функції, а людині – повернутись до свого побуту.

Виділяють три основних реабілітаційних етапи:

https://resortmedicalpark.com/reabilitatsiia/

  1. Стаціонарний. Це перші 10-20 днів лікування. В даний період людина знаходиться у відділенні інтенсивної терапії. Але вже з початку хвороби вона повинна виконувати легкі вправи – повороти та підйом голови й тулуба в ліжку. Далі медичний персонал допомагає їй сідати в постелі, а потім повільно пересуватись по палаті.
  2. Стаціонарно-амбулаторний. Ця стадія триває близько місяця. Найкращим варіантом є розміщення хворого у спеціалізованому закладі чи санаторії, адже там із ним працюватимуть реабілітологи.
  3. Амбулаторний. Тривалість цього періоду – 2 місяці. Пацієнт може перебувати вдома, періодично відвідуючи лікувальні центри, або ж знаходитись постійно під наглядом лікарів.

Скільки часу потрібно для реабілітації

На тривалість процесу відновлення після інфаркту міокарда в Буковелі впливає велика кількість факторів. До них належать загальний стан здоров’я, важкість захворювання, обсяг ураження серцевого м’яза, рівень фізичної активності та дотримання рекомендацій.

Реабілітаційні заходи, як вже було сказано вище, починаються безпосередньо під час лікування – у стаціонарі кардіоцентру. Загалом, тривати вони можуть від кількох місяців до року. Але й по закінченню даного періоду пацієнти повинні вчитись жити по-новому. Для профілактики повторного нападу вони мають постійно дотримуватись дієти, мати фізичні навантаження та регулярно приймати ліки.

Окрім того, пацієнтам рекомендують відвідувати кардіолога для моніторингу серцево-судинної системи. Оцінюють роботу серця за допомогою ЕКГ, ЕхоКГ, добового моніторування АТ та за результатами певних лабораторних досліджень.

Чи можливо повністю відновитися після інфаркту міокарда

Багато пацієнтів, що стикнулись з цим важким захворюванням, повною мірою відновлюються та можуть вести активний і звичний для них спосіб життя. Значний вплив на рівень цієї успішності має стан здоров’я, який був до нападу, а також те, чи дотримується хворий всіх приписів лікаря. 

Кожен випадок є індивідуальним, бо ця хвороба супроводжується ураженням різної маси серцевого м’яза, локалізація якого теж відрізняється. Саме тому реабілітація після інфаркту міокарда в Буковелі дає різні результати.

Пройшовши лікування, можна знову повернутись на роботу, займатись спортом, подорожувати та робити звичні справи. Але таких успіхів досягає лише певний відсоток пацієнтів. Це люди молодого віку, а також ті, яким була вчасно надана медична допомога, які позитивно налаштовані і проходять реабілітацію у професіоналів.

Окремий відсоток все ж потребує досить тривалого спостереження для досягнення успіхів. До цієї категорії належать ті хворі, які мали додаткові ускладнення. Їхнє відновлення може зайняти набагато більше часу, тому однозначно потребує багато терпіння.

Переваги реабілітації після інфаркту міокарда в Resort Medical Park

Якісна та професійна допомога опісля змертвіння ділянки м’язової тканини серця – запорука щасливого й повноцінного подальшого життя. Тому цьому етапу необхідно приділити максимум своїх сил, часу, мотивації. А в нашому закладі з цим із радістю допоможуть кращі спеціалісти.

Лікувально-оздоровчий комплекс Resort Medical Park має багато приємних особливостей:

  • Спеціалізована медична допомога.
  • Професіонали з великим досвідом роботи.
  • Комплексний підхід до відновлення.
  • Формування навичок ЗОЖ.
  • Комфортні умови перебування.
  • Постійний нагляд лікарів.  

*Програма реабілітації після інфаркту в Буковелі підбирається для кожного мешканця індивідуально. І це є чи не найбільш значущою перевагою, адже кожен випадок та пацієнт – унікальні. 

 

Хочете дiзнатися бiльше?

Заповнiть нашу форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

    name

    tel