Реабілітація після ендопротезування колінного суглоба в Resort Medical Park

Наразi сайт доступний тільки на мобільних пристроях

Реабілітація після ендопротезування

 

Вартість програми реабілітації

Термін реабілітації1 день7 днів10 днів
Вартість послуг реабілітації без розміщення (амбулаторно)**2 100 грн 14 700 грн21 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням в одномісній палаті5 100 грн 35 700 грн 51 000 грн
Вартість реабілітації з розміщенням у двомісній палаті3 600 грн 25 200 грн 36 000 грн
Вартість триразового харчування*600 грн4 200 грн6 000 грн
*оплачується додатково
** проживання в апартаментах оплачується додатково
 

 

Часто пошкодження суглоба настільки сильні та незворотні, що лікарі рекомендують ендопротезування. Такий метод є радикальним, тому потребує тривалої реабілітації під наглядом кваліфікованих спеціалістів.

Оздоровчий комплекс Resort Medical Park в Буковелі має кваліфікований персонал, сучасне обладнання та пропонує ряд терапевтичних послуг, які дозволять відновити функції колінного суглоба та забезпечать підтримку та швидкий процес відновлення

Коли потрібна реабілітація після ендопротезування

За дослідженнями фахівців дотримання пацієнтами всіх рекомендацій на час реабілітації гарантує близько 40% ефективності протезування.

Протягом першого тижня, ще під час перебування у лікарні, реабілітологи починають проводити перші заняття з лікувальної гімнастики. Хоча на оперовану ногу не можна ставати, але вже потрібно працювати над відновленням роботи суглобів та м’язів.

Близько 1 місяця необхідно використовувати милиці або інші ортопедичні пристосування. Також кожному пацієнту потрібна індивідуальна програма реабілітація після ендопротезування колінного суглоба. А щоб відновлення проходило ефективно, а адаптація — швидко та комфортно потрібно дотримання правил: обмеження фізичної активності, уникнення навантаження на хвору ногу та кваліфікований догляд допоможуть пацієнту якнайшвидше повернутися до нормального життя.

Програма реабілітації

Програма складається з розрахування від 7-ми днів. Вартість не включає проживання. Для військових діє знижка -15%

 1. Консультація лікаря-травматолога з клініко-інструментальним аналізом перебігу хвороби та оцінкою функціонального стану хворого. Оцінка та корекція факторів ризику, визначення застережень до реабілітації.
 2. Консультація лікаря ФРМ з розробкою індивідуальної програми реабілітації
 3. Консультація фізичного терапевта
 4. Діагностика (реабілітаційне оцінювання): Оцінка болю за візуально-аналоговою шкалою, визначення функціонального індексу верхніх кінцівок (UEFI), функціонального індексу нижньої кінцівки(LEFS), шкала Стратфорда (The Back Pain Function Scale of Stratford, BPFS), мануально-м’язеве тестування (ММТ), визначення амплітуди рухів в суглобах (гоніометрія)
 5. Фізична реабілітація:
  • відпрацювання навиків ходьби
  • ходьба з подоланнням архітектурних перешкод
  • кінезіотерапія – система індивідуальних тренувань, що відновлюють баланс в роботі глибоких м’язів, мобілізації суглобів, укріплення всього м’язового корсету, позбавляють від болю та покращують поставу
  • механотерапія – вправи з опором на тренажерах HUR (система комп’ютеризованих тренажерів активної дії на окремі групи м’язів, тренування сприяють відновленню тонусу та підвищенню сили)
  • скандинавська ходьба – система профілактичних тренувань для відновлення суглобів та хребта
 6. Гідрокінезіотерапія (розвантажувальні вправи в басейні з використанням додаткового обладнання: водний велосипед, доріжка та спортивний інвентар)
 7. Лікувальний масаж, лімфодренуючий, протинабряковий, інструментальна мобілізація тканин (Blade-терапія при контрактурах в суглобах, при відсутності протипоказань)
 8. Індивідуальне заняття на підвісних системах Levitas, Redcord (при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань) – усуває м’язовий спазм, відновлює біомеханіку рухів, поліпшує поставу, підвищує гнучкість, силу та витривалість, відновлює рухливість суглобів, стабілізує м’язеву координацію, зміцнює верхні та нижні кінцівки
 9. Фізіотерапевтичні процедури(при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань): забезпечують протизапальний, спазмолітичний, відновлювальний та розслаблюючий ефекти, покращує локальний кровообіг та відтік лімфи, стимулює живлення тканин.
  • лазеротерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів)
  • магнітотерапія (при відсутності кардіостимулятора, імплантованого дефібрилятора / нейростимулятора, металевих чи електронних імплантів, стійкої гіпотонії або АГ 3-го ступеня)
  • електротерапія
  • ударно-хвильова терапія
 10. Психологічна реабілітація:
  • індивідуальне консультування, психокорекція, когнітивно-поведінкова терапія ( кількість залежить від психологічного стану людини)
 11. Навчання та підтримка здорового способу життя
 12. Навчання та підтримка сім’ї
 13. Корекція медикаментозної терапії при потребі
 14. Складання прогнозу реабілітації та подальші рекомендації

Додаткові послуги (оплачуються окремо)

 • Лабораторні дослідження (за призначенням лікаря): біохімічний аналіз крові ( глюкоза крові, іони плазми крові (К, Mg), ліпідограма, АСТ, АЛТ, креатинін, сечовина, білірубін, лужна фосфатаза, глікований гемоглобін при цукровому діабеті), загальний аналіз крові, включаючи лейкоцитарну формулу і кількість тромбоциті, коагулограма, ревмопроби (ревматоїдний фактор, С-реактивний білок, антистрептолізін-О, серомукоїд)
 • Інструментальна діагностика: добовий моніторинг артеріального тиску при потребі. холтерівське моніторування ЕКГ при потребі, дуплексне сканування судин нижніх кінцівок, голови та шиї при потребі, МРТ, КТ, УЗД, Рентген, Ехо КГ.
 • Консультація інших спеціалістів.
 • Кріосауна – ефективний метод оздоровлення та омолоджування організму.

 • Лабораторні дослідження (за призначенням лікаря): біохімічний аналіз крові ( глюкоза крові, іони плазми крові (К, Mg), ліпідограма, АСТ, АЛТ, креатинін, сечовина, білірубін, лужна фосфатаза, глікований гемоглобін при цукровому діабеті), загальний аналіз крові, включаючи лейкоцитарну формулу і кількість тромбоциті, коагулограма, ревмопроби (ревматоїдний фактор, С-реактивний білок, антистрептолізін-О, серомукоїд)
 • Інструментальна діагностика: добовий моніторинг артеріального тиску при потребі. холтерівське моніторування ЕКГ при потребі, дуплексне сканування судин нижніх кінцівок, голови та шиї при потребі, МРТ, КТ, УЗД, Рентген, Ехо КГ.
 • Консультація інших спеціалістів.
 • Кріосауна – ефективний метод оздоровлення та омолоджування організму
 • Аюрведа – це неповторний цілісний вплив на тіло та мозок. Ми пропонуємо цілий ряд терапій у 2 та 4 руки, вибудованих за принципами найдавнішого вчення людства про здоров’я.
 • Пілатес, йога – система індивідуальних тренувань, що відновлюють баланс в роботі глибоких м’язів, мобілізації суглобів, укріплення всього м’язового корсету. Позбавляють від болю та покращують поставу.
 • Бальнеологічні послуги (при наявності супутньої патології і відсутності протипоказань): лікувальні ванни, релакс ванни, розвантажувальні ванни в басейні.
 • Лабораторія Ходи – біомеханічна діагностика порушень у статиці та динаміці, формування програми заходів по біомеханічній корекції порушень зі сторони опорно-рухового апарату людини (реабілітаційні, хірургічні процедури, тощо).
 • Лікування стовбуровими клітинами – інноваційна методика для відновлення нервової тканини, опорно-рухового апарату та загального омолодження організму.
 • PRP – терапія метод лікування плазмою крові, призначений для відновлення зв`язок, сухожиль, суглобів, м’язів та кісток.
 • Ін’єкція Гіалуронової кислоти в суглоби – швидкий та ефективний метод омолодження шкіри та суглобів.
 • Lipogems – медична процедура, для виконання якої використовується власна жирова тканина пацієнта для лікування та прискорення регенерації пошкоджених тканин опорно-рухового апарату.
 • Проживання в апартаментах.
 • Харчування.

Як проходить реабілітація після ендопротезування в Буковелі

Оздоровчі та реабілітаційні процедури, які пропонує наш комплекс, допомагають пацієнтам провести ефективне відновлення після ендопротезування колінного суглоба та забезпечують комфортні умови побуту, проживання та самостійної гігієни.

При потребі також надається медикаментозна підтримка та загалом наші спеціалісти практикують комплексний підхід для забезпечення якнайшвидшого повернення пацієнтів до повноцінного життя.

Скільки часу проходить реабілітація після ендопротезування

На повне відновлення колінного суглоба після ендопротезування потрібно від 3 до 5 місяців, залежно від первинного діагнозу, складності операції, супутніх проблем та індивідуальної фізичної підготовки хворого.

Але у деяких випадках зустрічаються ускладнення. Найчастіше — у людей, які мають тяжкі хронічні захворювання. Медперсонал докладає всіх зусиль, щоб запобігти виникненню таких ускладнень:

 • інфікування рани;
 • відторгнення протеза;
 • пошкодження нервів та великих судин;
 • загострення серцево-судинних захворювань, що можуть призвести до тромбозу, інсульту чи інфаркту.

Основним завданням пацієнта для зниження ризику виникнення ускладнень залишається чітке та послідовне дотримання всіх рекомендацій лікарів. Бо їх ігнорування  може призвести до розхитування протезу чи його передчасного зношення.

Переваги реабілітація після ендопротезування в Resort Medical Park

Оздоровчий комплекс розташовано в Буковелі, самому серці Карпат серед хвойного лісу. Дихання свіжим та чистим гірським повітрям, щоденні прогулянки великою парковою територією та милування красотами неймовірної природи до послуг відпочиваючих без обмежень.

Для проживання доступні комфортабельні одно- та двокімнатні апартаменти з усім необхідним для зручного відпочинку та реабілітації дорослих та дітей. Досвідчений персонал завжди радо допомагає людям з обмеженими рухомими можливостями під час переміщення комплексом та у процесі повернення до радості повсякденного життя.

 

Хочете дiзнатися бiльше?

Заповнiть нашу форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

  name

  tel